VVAC E2: VVAC E2 kampioen na monsterzege op Noordeloos E1

Geplaatst op 27-11-2011 10:40:00 door Rick den Besten

VVAC E2 kampioen na monsterzege op Noordeloos E1

Door 4 zeges in 8 dagen te boeken is VVAC E2 najaarskampioen geworden. De enig overgebleven concurrent LRC speelde op haar laatste speeldag gelijk en dat was voor VVAC voldoende om de najaarstitel in de wacht te slepen.
Noordeloos E1 hadden we uit al met 0-14 verslagen en leider Alex (leider Janco en Lennart waren een weekendje weg)
eiste van zijn spelers dat er vandaag ook minimaal 10 x gescoord diende te worden. De spelers stelden hem en de meegereisde supporters dan ook niet teleur. Voor de 6e!!!! x dit seizoen werd er in de 1e minuut al gescoord door VVAC.
Aron, die erg productief is de laatste weken scoorde de 1-0 en verdubbelde na 3 minuten de score. In de 7e minuten gaf Aron een voorzet op Mike die de bal in 1 x op zijn pantoffel nam en de keeper het nakijken gaf. Wessel maakte nog voor rust de 4-0.
De 2e helft begon net als de 1e, Wessel scoorde direct de 5-0. Waarna vervolgens Aron, Wessel, Tim, Aron,Mike en wederom Aron de eindstand op 11-0 bepaalden.
De weinige keren dat Noordeloos over de middenlijn kwam stonden Jeroen en Rubin er nog en doelman Arrien wist de spaarzame schoten te keren en zo achterin de nul te houden. Na afloop kon de champagne ontkurkt worden (gesponsord door Rene en Mirjam), kregen de spelers handschoenen met de tekst VVAC erop (gesponsord door Wim en Annelies), bloemen van VVAC en werd er trots geposeerd voor de kampioensfoto. Vervolgens op naar de kantine voor de patat en de limonade.
Het "We are the champions" klonk uit de speakers waarna iedereen met een fijn gevoel weer huiswaarts keerde.
Over 2 weken volgt de laatste competitiewedstrijd tegen Heukelum en dan hopen we de competitie ongeslagen te beëindigen.
 

Terug naar overzicht
Alle rechten voorbehouden, copyright 2000 - 2012 VVAC - disclaimer - design & sitebuilding: André Vlot